18 września 2021
3 września 2020

Catering dietetyczny w Białymstoku


Popularne cateringi dietetyczne

DietBox 74 opinie zadowolonych klientów Zamów dietę
Cuisinable 14 opinii zadowolonych klientów Zamów dietę
Przełom w odżywianiu 143 opinie zadowolonych klientów Zamów dietę

Catering dietetyczny - znany również jako dieta pudełkowa - to usługa polegająca na dostarczaniu pod wskazany adres zamówionych posiłków, opracowanych przez dietetyka i przygotowanych przez kucharza. Posiłki te różnią się od fast-foodów - są bowiem zdrowe, w pełni pożywne i komponowane w taki sposób, by zamawiający mógł osiągnąć swoje cele dietetyczne, na przykład unikać glutenu, schudnąć czy oczyścić organizm. Catering dietetyczny cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie - trend jakiś czas temu dotarł również do Polski i trafił na podatny grunt. Wiele osób jest zmęczonych samodzielnym szykowaniem posiłków, które i tak nie będą nigdy równie pożywne i zbilansowane jak te zaplanowane przez specjalistę od żywienia. Dieta pudełkowa w Białymstoku zyskuje na popularności, a klienci firm cateringowych chwalą je za przygotowywanie potraw nie tylko zdrowych, ale też naprawdę pysznych. Czym charakteryzuje się catering dietetyczny w Białymstoku? Ile kosztuje zamówienie dla siebie wybranej diety i które oferty są najlepsze?

Catering dietetyczny w Białymstoku - ceny

Zwolennicy diety pudełkowej w Białymstoku podkreślają, że catering dietetyczny to olbrzymia wygoda na co dzień. Nie trzeba już robić dużych zakupów spożywczych, gotować licząc kalorie, martwić się średnim smakiem czy powtarzalnością pewnych dań, ani później zmywać po obiedzie. Chociaż więc za usługę dostarczania zdrowych posiłków do domu trzeba zapłacić, jednocześnie oszczędza się na innych opłatach - rachunkach za gaz, prąd i wodę, a także za zakupy. A ile trzeba zapłacić za dobry catering dietetyczny w Białymstoku? Wszystko zależy od rodzaju diety - a wybierać można wśród wielu różnych. Można zdecydować się na przykład na dietę odchudzającą, oczyszczającą (detoks), bez glutenu, bez laktozy, dla chorych na cukrzycę, ketogeniczną, paleo i wiele innych. Nie każda firma cateringowa posiada w swojej ofercie takie same diety, dlatego najlepiej jest najpierw przemyśleć która z nich będzie najlepiej odpowiadać potrzebom konkretnej osoby, a dopiero później sprawdzać w jakiej firmie cateringowej jest dostępna. Dieta pudełkowa w Białymstoku w opiniach klientów zapewnia pełnowartościowe posiłki - pyszne, sycące i zdrowe. Koszt diet bywa zaś różny, ale średnio to około 50-60 złotych dziennie. 

Catering dietetyczny w Białymstoku - opinie

Catering dietetyczny to opcja przede wszystkim dla osób zabieganych, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków. Korzystają z niego osoby, które dużo pracują lub dużo się uczą, ale polecany jest każdemu. Przede wszystkim pomoże tym osobom, które chcą osiągnąć jakiś dietetyczny cel - na przykład schudnąć. Dieta pudełkowa jest również odpowiednia dla osób z nietolerancją pokarmową czy alergiami pokarmowymi, które pewnych składników muszą unikać. Na co dzień ciężko jest samodzielnie zadbać o dostarczenie do organizmu dobrze skomponowanych, zbilansowanych posiłków - tak, żeby nie brakowało żadnych składników odżywczych i by zostały podane w odpowiedniej ilości. Właśnie dlatego sporo osób wybiera catering dietetyczny. Białystok w opinii tych, którzy już skorzystali z jakiejś diety, posiada dobrą ofertę pod tym względem. Jest w czym wybierać!

Catering dietetyczny w Białymstoku - ranking

1. Wygodnadieta.pl - oferta dobrze zbilansowanych, estetycznie zapakowanych posiłków (umieszczane w opakowaniach BIO), które są nie tylko niskokaloryczne i zdrowe, ale również sycące i smaczne. 

2. Rukola - umieszczone w bezpiecznych dla środowiska naturalnego opakowaniach posiłki powstają ze świeżych składników. Oferta umożliwia bezpłatne konsultacje z dietetykiem, możliwość dokonania zmian w diecie w trakcie jej trwania i wybór 3 lub 5 posiłków.

3. Dietific - liczne diety do wyboru i sycące, przygotowane z pietyzmem dania, pełne składników odżywczych i prozdrowotnych. To oferta dla całej rodziny, wyróżniona tytułem Zdrowa Marka roku 2019. 

4. LightDiet - doskonale skomponowane zestawy dań, które nie tylko są zdrowe, ale i bardzo smaczne. Niskokaloryczne potrawy przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów. 

5. Fitness Catering - firma cateringowa stworzona z myślą o osobach aktywnych, które chcą zadbać o swoje zdrowie. Posiłki są lekkie, sycące i pełne składników odżywczych. 

Catering dietetyczny zyskuje kolejnych fanów, ponieważ pozwala zjeść smacznie i zdrowo, a przy tym nie trzeba samemu kłopotać się odbieraniem posiłków z miejsca ich przygotowania. Dostawy gotowych dań są systematyczne - wszystko dociera pod wskazany adres. W efekcie zamawiający zyskują więcej czasu dla siebie i jednocześnie dbają o swoją sylwetkę, formę oraz zdrowie i to w stopniu, który byłby niemożliwy do osiągnięcia w innym przypadku. Pod opieką specjalistów można zawsze skuteczniej osiągnąć swoje cele dietetyczne. Wszystkie wymienione w rankingu firmy cateringowe posiadają pozytywne recenzje i są doceniane przez klientów. 

 

Poznaj więcej możliwości wyboru cateringu dietetycznego w Białymstoku. Nie zwlekaj! Przejdź na stronę cateromarket.pl


Popularne diety pudełkowe

Standard Jest to dieta pudełkowa dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Zamów dietę
Odchudzająca Jest to typowa, deficytowa pudełkowa dieta redukcyjna, której celem jest zgubienie zbędnych kilogramów oraz zmniejszenie obwodów w kluczowych miejscach ciała w krótkim czasie. Zamów dietę
Sport Dieta pudełkowa dla sportowców to w pełni zbilansowany zestaw 5 lub 6 posiłków, uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie na pełnowartościowe białko oraz węglowodany złożone. Zamów dietę
Wegetariańska Jest to dieta pudełkowa dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Zamów dietę
Bezglutenowa Jest to specjalna dieta lecznicza dla osób cierpiących na choroby i dolegliwości glutenozależne, tj. celiakia, alergia, bądź nietolerancja na gluten. Zamów dietę
Bez laktory Jest formą leczenia dla osób, których organizm nie trawi zawartego w mleku cukru, czyli laktozy. Zamów dietę