25 czerwca 2024
Diety 16 stycznia 2022 0

Pięć powodów, dla których warto zatrudnić wirtualnego trenera

Być może znasz już drogę wokół sprzętu do ćwiczeń lub masz własną domową rutynę fitness, ale jeśli chcesz uzyskać swój abs w kształcie lub wypracować te ostatnie pięć kilogramów, wirtualny trener może zapewnić Ci indywidualną poradę.

Praca z ekspertem online ma kilka unikalnych zalet - oto pięć z nich:

To tańsze niż prawdziwy trener

Cena członkostwa w siłowni w połączeniu z kosztami zatrudnienia osobistego trenera (który często pobiera opłaty od 5 000 Rs wzwyż miesięcznie) może być dość kosztowna. Mobilny lub internetowy coaching jest o wiele tańszy - również usługi takie jak HealthifyMe oferują porady żywieniowe i dietetyczne oprócz treningu personalnego, a i tak wychodzą taniej niż pakiet treningu personalnego w lokalnej siłowni.

Masz więcej opcji do wyboru

W oparciu o ich osobowości i preferencji, ludzie szukają różnych cech w trenerów. Siłownia będzie miała ograniczony personel trenerów, ale w Internecie, twoje opcje są nieograniczone i nie są ograniczone przez położenie geograficzne. Na przykład, ktoś z Delhi, kto właśnie zapisał się na maraton może chcieć pracować z trenerem, który specjalizuje się w tym sporcie. Jeśli trener znajduje się w Bangalore, za pośrednictwem Skype'a, jest to wykonalna opcja. W HealthifyMe mamy ekspertów z różnych dziedzin i możemy pomóc znaleźć odpowiednich ekspertów dla Twoich konkretnych potrzeb.

Trenuj według swojego planu, a nie planu trenera

Znalezienie dobrego czasu, który działa zarówno dla Ciebie, jak i Twojego trenera, jest często trudnym zadaniem. Trzeba wziąć pod uwagę czas dojazdu na siłownię lub do domu, w zależności od tego, gdzie się ćwiczy. Jeśli odwołasz sesję, być może nadal będziesz musiał za nią zapłacić.

Instruktaż za pośrednictwem telefonu komórkowego, jak to się robi przez aplikacje takie jak HealthifyMe (zobacz jak to działa), może zaoszczędzić czas podróży, jak można ćwiczyć w domu. Możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu, mając tylko tyle miejsca, aby wstać i położyć się. Elastyczność polega na tym, że możesz umówić się na 30-minutową prywatną sesję, odbyć świetny trening i zaraz po nim wrócić do pracy. Dodatkowo, trenerzy i dietetycy są dostępni na WhatsApp, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z fitnessem i dietą, które się pojawią, takie jak modyfikacja rutyny ćwiczeń, aby odpracować te kalorie, które zjadłeś na lunch.

Bez siłowni i wymyślnego sprzętu

Trener online jest w stanie zaprojektować plan treningowy, który niekoniecznie wymaga członkostwa w siłowni. Trenerzy improwizują i wykorzystują wszystko, co znajduje się w domu - butelki z wodą, grube książki itp. Niektórzy trenerzy skupiają się na kalistenice, ponieważ może być ona równie dobra, a czasem nawet bardziej korzystna i wymagająca niż korzystanie z urządzeń. Wolne ciężary, piłka szwajcarska i mata do ćwiczeń mogą pomóc trenerowi w przeprowadzeniu profesjonalnego treningu; klienci mogą również sami udać się na siłownię i wykonywać ćwiczenia cardio. Mamy również instruktorów jogi, jeśli to jest to, co wolisz.

Jesteś bardziej odpowiedzialny

Przebywanie na siłowni w otoczeniu super sprawnych ludzi może być bardzo onieśmielające. Ale kiedy motywacja do ćwiczeń jest tak prosta, jak sprawdzenie telefonu, nie ma powodu, by się nie ruszać.

Zdalny trening sprawia, że trudniej jest sięgnąć po typowe wymówki, takie jak brak czasu czy strach przed miejscami publicznymi. Nie ma wymówki, by opuścić trening, ponieważ trener jest do Twojej dyspozycji, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek. Ponadto, sesje treningowe online pozostawiają wiele miejsca na wzmocnienie, informacje zwrotne i pytania. Trening online może mieć dodatkowo pozytywny wpływ na motywację - dzięki ekspertom, którzy są w zasięgu ręki, klienci mogą regularnie sprawdzać, co u nich słychać.

Aby rozpocząć z najlepszych diet i wyborów treningowych dla Twojego fitnessu, treningu lub planu odchudzania, zarejestruj się już dziś i porozmawiaj z naszymi ekspertami.

Stań się fit z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tags: dieta plan dietyxerciseexpertfitnessfitness eksperthealthifymeReduce wagitrainervirtual trainerworkout

Komentarze (0)

Zostaw komentarz